Електронні майданчики Прозорро і їх реальні переваги

Даний проект був створений виключно для того, щоб реалізовувати майна і різні інші державні активи, які будуть сформовані на підставі публічності, доступності та ефективності. Варто відзначити, що система надає великий спектр різних послуг з купівлі і продажу товарів. Найбільшою популярністю в даній сфері користується саме цей майданчик. Працює він з різними напрямками.

Який напрям в діяльності проекту?

Система в повній мірі може реалізовувати вклади, які роблять фізичні особи або ж активи банків, які втратили ліцензію або стали банкрутами, про це оцінюється точне майно підприємств і об’єктів, які відносяться до малої приватизації.

Завдяки власному майданчику можна реалізувати майно неплатоспроможних банків. При цьому, схема реалізації буде дуже простою і цілком зрозумілою, замовник зобов’язаний для цього всього лише розмістити оголошення, вказавши на ньому назвою деяких предметів і ціну, до того ж важливо оцінити детальний опис, а також місцезнаходження.

Покупець повинен відстежити на майданчиках аукціон, який вже підключений до системи. Вся продаж полягає в тому, щоб підвищувати ціни і таким шляхом вигравати через велику ставки, все працює за старою аукціонної схемою.

По суті, процедура не має певних навичок і покупець сам вибирає лот, подає заявку з аккаунта, який створює і система розкриває ставки, при цьому відкриваючи відкритими також і дані. Торги можуть складатися з декількох етапів і кожен учасник аукціону може зробити хід. Але тільки в тому випадку, якщо він не встиг, тоді його пропозиція не зарахують.

Система сама автоматично вибирає переможця. Переможець зобов’язаний підписати договір і в такому випадку торги будуть вважатися завершеними. У перемоги на торгах учасник має масу переваг, з огляду на той факт, що перемагає тільки той, хто пропонує суму більше всіх, то правильна робота всієї системи гарантує придбати майно державного резерву або банкрутів за приємними цінами.

Саме тому дана система користуються великою популярністю і все торги проходять публічно відповідно з усім законодавством. Ризики практично мінімальний і кожен учасник застрахований від ризиків в силу якісної перевірки.

Щоб отримати більше інформації про біржі і проведення торгів достатньо долучитися до Асоціації бірж та електронних майданчиків aeaep.com.ua.